FACEBOOK

Finał Olimpiady

Olimpiada LVLmind odbędzie się na festiwalu AleGramy (16-17 Listopada 2024) w Gdańsku. Poniżej znajdziecie wszelkie dane, które będą niezbędne do odpowiedniego przygotowania się do udziału.

Dojazd

Festiwal AleGramy odbędzie się w Amber Expo w Gdańsku (Centrum Wystawienniczo – Kongresowe AMBEREXPO, ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk). 

Bilety

Sprzedaż biletów uzupełniających eliminacje, jak i możliwość zakupu Pakietów Olimpijczyka, uruchomimy po zakończeniu eliminacji.

Zapisy

Zdobycie/zakup biletu umożliwiającego udział Olimpiadzie to nie wszystko. Mamy świadomość, że z różnych przyczyn niektórzy z Was mogą nie pojawić się, bądź nie będą chcieli wziąć udziału we wszystkich turniejach. Dlatego też wszyscy posiadający bilet, będą musieli potwierdzić swoją obecność i zapisać się do każdego turnieju z osobna – fizycznie na festiwalu. Będziecie mogli to uczynić przy naszym Stoisku Turniejowym. 

Gdzie Nas szukać?

Będziemy zlokalizowani w strefie turniejowej. Przy wejściach zostaną umieszczone odpowiednie mapki, które pokierują Was w stronę naszego Stoiska Turniejowego. Oprócz tego, jak tylko poznamy oficjalny rozkład festiwalu, umieścimy taką mapkę poniżej.

Struktura turniejów

W trakcie finału będziecie mogli wziąć udział w aż 5 turniejach w ramach następujących kategorii gier: Abstrakcyjne, Pojedynek, Wieloosobowe, Klasyczne, Odkrycie Roku. W każdej z nich, TOP 3 otrzyma pamiątkowy medal oraz nagrody rzeczowe. Jednak aby zostać jednym z takich graczy, będziecie musieli przebyć bardzo ciężką drogę. Dobrze by było, gdybyście zapoznali się z nią – turnieje 1v1 i turnieje 3-4 graczy. Nie jest to obligatoryjne, ale poznanie jej pozwoli Wam zrozumieć tę drogę.

Każdy turniej to okazja do zdobycia medalu ale też i punktów. Nawet jeśli będziecie wiedzieć, że nie awansujecie do kolejnej fazy w ramach danego turnieju, to warto walczyć do samego końca. Punkty zdobyte w ramach każdego z turniejów będą sumowane celem wyłonienia najlepszych graczy Olimpiady. Dla TOP 3 i kilku pozycji poza podium przewidziane są stosowne nagrody. Dodatkowo będziemy też nagradzać graczy w ramach specjalnych kategorii.